Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Silné partnerstvo s budúcnosťou

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Montážni partneri, elektrikári a solárni technici

Architekti a projektanti

Špecializované odvetvia

Často kladené otázky

Ak ste zabudli svoje používateľské meno, pošleme vám ho znova e-mailom. Svoje heslo môžete jednoducho obnoviť a nastaviť nové. Ak ste zabudli oboje, požiadajte nás, aby sme vám najprv poslali vaše používateľské meno. Budete ho potrebovať na nastavenie nového hesla.

V archíve výrobkov sme zhromaždili všetky informácie o najrozšírenejších produktoch Viessmann, ktoré už nie sú k dispozícii. Okrem toho na našom portáli ViBooks nájdete všetky technické listy a návody na obsluhu produktov, ktoré spoločnosť Viessmann stiahla z ponuky.

Používané riešenia od spoločnosti Viessmann

Komerčné objekty
Rezidenčné objekty
Plyn
Slnečná energia

Palmový ostrov "The Palm Jumeirah" v Dubaji

Na Palm Jumeirah solárne kolektory Vitosol 200-F zásobujú teplou vodou 14 apartmánových domov, zatiaľ čo tri kotly Vitocrossal 300 ohrievajú bazén a hammam v luxusnom hoteli "Ottoman Palace".

Prečítajte si viac
Komerčné objekty

Sky Soho v Šanghaji

Kancelárska a obchodná budova v Šanghaji je pôsobivou, dobre premyslenou koncepciou, ktorá venuje rovnakú pozornosť plášťu budovy a technickým zariadeniam. Šesť zariadení Vitomax 200-HW zásobuje Sky Soho teplou vodou.

Prečítajte si viac
Komerčné objekty
Plyn
Slnečná energia

Nemecká burza cenných papierov v Eschborne

Nemecká burza cenných papierov v Eschborne získala platinový certifikát LEED vďaka svojmu udržateľnému dizajnu budovy a referenciám v oblasti udržateľnosti. Teplo a elektrinu dodávajú dva plynové kondenzačné kotly Viessmann Vitobloc 200 a Vitosol 200-F.

Prečítajte si viac
Komerčné objekty
Plyn

SkyTower v Bukurešti

Veža SkyTower, ktorá je so svojimi 137 metrami najvyššou budovou v Rumunsku, v noci je jej vzhľad veľmi pôsobivý vďaka prepracovanej svetelnej choreografii. Na výrobu tepla sa používa kaskádový vykurovací systém s tromi jednotkami Vitomax 100-LW.

Prečítajte si viac
Komerčné objekty
Priemysel
Plyn
Vzduch

Leica Camera AG Wetzlar

Dizajnový štýl sídla spoločnosti Leica vo Wetzlari je podmanivo jedinečný. Pripomína objektívy a diaľkomery. Spoločnosť Viessmann dopĺňa tento komplex sofistikovaným, inovatívnym energetickým systémom.

Prečítajte si viac

Nenašli ste, čo ste hľadali?