Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Viessmann One Base – prispôsobte svoj domov budúcnosti

Vaše výhody na prvý pohľad
plainpicture / Kniel Synnatzschke

Viessmann One Base vám ponúka jednoduchý, spoľahlivý a rýchly spôsob ovládania celého energetického systému prostredníctvom aplikácie. Nová platforma spája vaše zariadenia a elektronické aplikácie do jedného klimatického a energetického riešenia pre váš dom. Spotrebujete menej energie, znížite svoju uhlíkovú stopu a budete mať neustále prehľad o svojich nákladoch. Pripravte svoj domov na ekologickú budúcnosť s aplikáciou Viessmann One Base!

Potrebujete len jeden systém

Platforma integruje všetky už používané riešenia inteligentnej domácnosti, a to bez problémov a bezdrôtovo. A podľa potreby môžete jednoducho pridať ďalšie služby a zariadenia, napríklad nový Wallbox na nabíjanie elektromobilu. Chcete využívať energiu a teplo ešte udržateľnejšie a stať sa súčasťou energetickej komunity Viessmann Share? Viessmann One Base je kompatibilný so všetkými ďalšími digitálnymi službami. So systémom Viessmann One Base vybavíte svoju domácnosť rozšíriteľným energetickým systémom, ktorý je odolný voči budúcnosti a ponúka vám dlhodobé perspektívy.

 

Vždy v tých najlepších rukách

Viessmann One Base sa ovláda rýchlo a jednoducho pomocou aplikácie ViCare

Stačí aplikácia ViCare,o zvyšok sa postará integrovaný systém Viessmann Energy Management. Aplikácia vám umožní rýchlo a jednoducho ovládať Viessmann One Base. Váš dodávateľ môže tiež na diaľku sledovať váš systém a okamžite riešiť prípadné poruchy elektronickou cestou. Už si nemusíte dohodnúť čas telefonátu vášho dodávateľa a odpadá aj zbytočné cestovanie. Prenechajte svojmu dodávateľovi starostlivosť o váš systém.

Energetický kokpit aplikácie ViCare

Energetický kokpit a analytický nástroj aplikácie ViCare

Pomocou energetického kokpitu v aplikácii ViCare môžete sledovať všetky toky energie vo vašej domácnosti. Analýza zobrazuje aktuálnu a minulú úroveň sebestačnosti a spotreby na mieste v domácnosti.

Viessmann One Base – prehľad vašich výhod

  • Pohodlie: svoj vykurovací systém ovládate prostredníctvom aplikácie.
  • Efektívnosť: platforma prepája a optimalizuje energetické toky pre obzvlášť efektívnu, a teda aj hospodárnu prevádzku.
  • Istota: váš dodávateľ vykurovania je automaticky informovaný o všetkých poruchách a môže prijať nápravné opatrenia skôr, ako sa situácia vymkne spod kontroly.
  • Udržateľnosť: dlhodobá integrácia všetkých potrebných digitálnych služieb, modernizácií a rozšírení produktov, ako sú fotovoltika so zásobníkom energie a Wallbox pre e-mobilitu.

Nasledujúce video ukazuje, ako One Base posúva vaše klimatizačné riešenie na novú úroveň efektivity na príklade nového systému Vitocal:

Ovládanie prostredníctvom našich radiátorových termostatov ViCare

Termostatické radiátorové ventily ViCare

Termostatické radiátorové ventily ViCare umožňujú jednoduché ovládanie jednotlivých miestností prostredníctvom aplikácie.