Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu – rýchlo a nezáväzne

Prvotný kontakt

Pracujete na stavebnom projekte a potrebujete dobrý plán pre nový vykurovací systém? Možno je váš starý vykurovací systém chybný alebo je taký neefektívny, že vaše náklady na vykurovanie už roky prudko rastú? Alebo možno potrebujete podporu vykurovacej techniky pre váš ďalší veľký projekt? Či už ide o novostavbu alebo modernizáciu, spoločne pre vás nájdeme nový vykurovací systém.

Ako si môžete vyžiadať konzultáciu u partnera spoločnosti Viessmann?

Pri príprave výmeny, modernizácie alebo novostavby sa určite stretnete s viacerými otázkami, ako napr: Ktorý vykurovací systém by to mal byť? Moderná kondenzačná technika pracuje napríklad s klasickými palivami olej alebo plyn. Na druhej strane, ak chcete prejsť na obnoviteľné zdroje energie, dobrou voľbou je tepelné čerpadlo, ktoré využíva bezplatnú energiu z prostredia. Na našej stránke "Inteligentné tepelné čerpadlo" nájdete podrobné informácie o tepelných čerpadlách.

Okrem toho je potrebné odpovedať aj na ďalšie otázky: Aký je váš spôsob vykurovania a potreby budovy na vykurovanie? Je dostatok priestoru na uskladnenie paliva? A aké finančné zdroje máte vôbec k dispozícii? Na tieto a ďalšie otázky si však nemusíte odpovedať sami. Skontaktujeme vás s certifikovaným partnerom Viessmann, ktorý vám ponúkne nezáväznú konzultáciu.

6 jednoduchých krokov k odbornej konzultácii

  • Vyplňte krátky formulár.
  • Zástupca spoločnosti Viessmann vás bude kontaktovať e-mailom alebo telefonicky, aby s vami prediskutoval vašu požiadavku a v prípade potreby doplnil informácie.
  • Spoločnosť Viessmann postúpi vašu žiadosť certifikovanému odbornému partnerovi spoločnosti Viessmann. Upozorňujeme, že to môže trvať o niečo dlhšie v závislosti od ročného obdobia a situácie so zákazkou.
  • Kontaktné údaje vášho partnera spoločnosti Viessmann dostanete e-mailom. Proaktívne ho kontaktujte a dohodnite si s ním termín konzultácie.
  • Váš odborný partner vo vašej blízkosti preverí podmienky na mieste a individuálne vám poradí, ktoré výrobky Viessmann sú pre vás vhodné.

  

Ako vás spoločnosť Viessmann podporuje odborným poradenstvom

V tomto bode my ako Viessmann vystupujeme ako sprostredkovateľ medzi vami a našimi certifikovanými partnermi. Títo sú nezávislé spoločnosti, a preto sú zodpovední za to, aby vás kontaktovali sami.

Samozrejme, že vás budeme sprevádzať a v prípade potreby vás podporíme odborným poradenstvom našich partnerov.  

Upozorňujeme, že naši špecializovaní partneri sú v súčasnosti veľmi zaneprázdnení a môžu vás kontaktovať s oneskorením. Preto prosíme, aby ste svojho špecializovaného partnera kontaktovali proaktívne.

Oneskorenie sa v súčasnosti týka aj dodacích lehôt našich výrobkov. Z dôvodu obmedzených dodávok môžu byť dodacie lehoty vybraných výrobkov v súčasnosti dlhšie ako zvyčajne. Prosíme vás o pochopenie a v prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu pre komerčný alebo priemyselný sektor

Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku v dlhodobom horizonte je potrebné zvážiť viac než len správny energetický systém pre komerčnú alebo priemyselnú budovu, realizáciu a podporu celého projektu je tiež potrebné prispôsobiť na mieru. Vyžiadajte si nezáväznú odbornú konzultáciu a my vás podporíme na ceste k novému vykurovaciemu systému alebo vhodnému systémovému riešeniu. Ak to chcete urobiť, vyplnte krátky formulár a my vás budeme kontaktovať, aby sme s vami prebrali podrobnosti.