Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Uvedenie zariadenia do prevádzky

Uvedenie do prevádzky

Servisná služba Viessmann sa špecializuje na uvádzanie zariadení do prevádzky zložitejších systémov a vykurovacích zariadení. Preto si vyhradzuje právo prvého uvedenia do prevádzky tepelných čerpadiel Vitocal, kotlov Vitocrossal, Vitoplex, Vitomax, Vitodens nad 35 kW a kotlov na spaľovanie biomasy.  Uvedenie do prevádzky realizujeme výlučne pre montážne alebo servisné spoločnosti, ktoré si danú službu môžu objednať zaslaním objednávky s potrebnými informáciami na e-mail  servis@viessmann.sk.

  

Uvedenie do prevádzky externou servisnou spoločnosťou

Každoročne školíme externých servisných partnerov na malú techniku a to kotly Vitopend a Vitodens do 35 kW u ktorých si viete objednať uvedenie do prevádzky daných zariadení. Zoznam týchto servisných partnerov podľa regiónov nájdete v našom zozname odborných servisných partnerov.

V prípade uvedenia zariadenia do prevádzky servisným technikom, ktorý nemá platné oprávnenie vydané spoločnosťou Viessmann pre túto činnosť a nie je zobrazený v zozname servisných technikov Viessmann, negarantujeme správne uvedenie do prevádzky zariadenia a tým ani správny chod zariadenia. V prípade poruchy a poškodenia zariadenia nebude uznaná záručná oprava na toto zariadenie.