Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Budúcnosť solárnych technikov – s obchodným partnerom č. 1

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu
Foto: © Studio.51 / Shutterstock.com

Ako rodinný podnik s dlhou tradíciou sme vždy vynikali silným partnerstvom s obchodom. Napokon, uplatňovanie našich hodnôt v praxi - udržateľnosť, spolutvorba a vytváranie sveta, v ktorom sa oplatí žiť aj budúcim generáciám, by nebolo možné bez spolupráce s našimi partnermi z odvetvia obchodu. Vďaka tomuto cieľu sa spoločnosti Viessmann podarilo v roku 2021 už po 16. raz za sebou obhájiť titul "obchodný partner č. 1". V nasledujúcich kapitolách sa dozviete, aké výhody pre vás má naša firemná kultúra, náš sortiment riešení a naše služby, keď sa stanete obchodným partnerom spoločnosti Viessmann.

Riešenia, ktorým môžu obchodní partneri dôverovať – solárni technici, ktorým dôverujú ich zákazníci

Aktívne partnerstvo medzi spoločnosťou Viessmann a obchodom je faktorom úspechu vašej spoločnosti zaoberajúcej sa solárnou technikou. Naše kategórie produktov a služieb patria k tomu najlepšiemu, čo trh ponúka. To však samo o sebe nie je zárukou úspechu. Počúvať, reagovať na požiadavky našich partnerov a rok čo rok si získavať ich dôveru v naše produkty a riešenia, to sú skutočné základy úspešnej spolupráce, a to už 30 rokov.

Náš rozsah služieb pre solárnych technikov – od konzultácie až po dlhodobú podporu

Spektrum služieb, ktoré vám ako partner ponúkame, zahŕňa širokú škálu riešení. Nižšie nájdete prehľad služieb, ktoré môžete využiť ako obchodný partner spoločnosti Viessmann v oblasti solárnej techniky.

Služba

Popis

  

Osobná konzultácia

Nezávislí odborníci vám poradia a pomôžu v rôznych oblastiach, či už ide o prevádzkovú analýzu, riadenie podniku alebo technické záležitosti.  

Servis komponentov a jednotlivých dielov

Spoľahlivý, logistický systém na spracovanie vašich objednávok.  Objednávky sa prijímajú do 14:00 hod. daného dňa, aby mohli byť čo najskôr spracované a vydodané nasledujúci pracovný deň zo skladu v Senci (pokiaľ sú skladom).

  

Podpora predaja

Naši interní a externí predajcovia vám poskytujú spoľahlivú podporu. Okrem toho máte k dispozícii množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu pri predaji, ako napríklad online objednávkový systém, elektronické cenníky alebo komplexné financovanie predaja.

  

Podpora pri údržbe a servise

Náš technický servis je vaším kvalifikovaným kontaktným partnerom pre uvedenie do prevádzky, údržbu, riešenie problémov a poskytovanie návodov na inštaláciu a servis - v prípade potreby aj priamo na mieste.

  

Digitálne služby a Partnerský portál

Partnerský portál je naše informačné centrum pre kvalifikovaných obchodných partnerov. Tu nájdete na prvý pohľad všetky informácie potrebné na konzultácie so zákazníkmi a otázky zákazníkov.

  

Marketingová podpora

Viessmann vám pomôže s dôverou uviesť vaše podnikanie na trh. Ponúkame všetko, čo potrebujete, aby ste upútali pozornosť zákazníkov a záujemcov vo vašom regióne na rozsiahly sortiment produktov - od online marketingu až po direct mail a strešné nosiče.

  

Školenia

Program seminárov, ktoré ponúka Akadémia Viessmann, pravidelne zahŕňa semináre týkajúce sa produktov, školenia a možnosti elektronického vzdelávania. Zahŕňa prezentácie produktov a výučbu dôležitých postupov pri uvádzaní do prevádzky alebo údržbe.

  

  

    

Digitálne služby a Partnerský portál

Prostredníctvom Partnerského portálu je k dispozícii množstvo služieb, ktoré vám pomôžu s poradenstvom a zákazníckymi otázkami. Počítačový prehliadač schém pomáha zákazníkom vizuálne pri používaní prístrojov Viessmann a poskytuje príklady systémov. Databázy, online objednávková služba alebo kompletné riešenia pre plánovanie stavieb uľahčujú konzultácie. Okrem toho vďaka partnerstvu so spoločnosťou Viessmann získate ďalšie digitálne služby. Ako partner získate kompletný projektový plán prostredníctvom centra cenových ponúk. Kompletnú podporu máte vo všetkých fázach inštalácie - od plánovania až po dimenzovanie a realizáciu.

Batériové úložisko energie Vitocharge: modulárny fotovoltický systém skladovania energie

Vaši zákazníci sú rovnako rôzni ako ich vzorce spotreby energie. Práve preto sme našu jednotku pre uskladnenie energie Vitocharge VX3 vybavili integrovaným systémom riadenia energie. Ten umožňuje optimálne riadenie individuálnej úrovne spotreby zákazníkov. Vám ako partnerovi ponúka nasledujúce výhody:

 • Riešenie 3 v 1: Fotovoltika, batéria a hybridný systém skladovania v jednom zariadení
 • Tri úložné kapacity, každá s kompaktným dizajnom
 • Jednoduchá inštalácia vďaka zvládnuteľnej hmotnosti
 • Flexibilná inštalácia, montáž na stenu alebo na podlahu
 • Zjednodušené a rýchle uvedenie do prevádzky prostredníctvom aplikácie ViGuide
 • Rozhranie EEBUS na variabilnú integráciu systémov riadenia energie

Ďalšie výhody v detailoch

Ako obchodný partner spoločnosti Viessmann v oblasti fotovoltiky profitujete z partnerstva za rovnakých podmienok, ktoré trvá už mnoho rokov. Niektoré z tu uvedených inovácií boli vyvinuté v spolupráci s obchodom. Predovšetkým však spoločnosť Viessmann ponúka celý rad nástrojov a aplikácií, ktoré spolu presne spolupracujú a osvedčili sa v praxi. Všetko z jednej ruky od spoločnosti, ktorá si dala za cieľ vytvárať komplexné riešenia pre partnerov a zákazníkov.

 • Vyhľadávanie obchodných partnerov  – zákazníci spoločnosti Viessmann si vás ako partnera môžu nájsť online prostredníctvom vyhľadávania obchodných partnerov.
 • Ako prví budete dostávať najnovšie informácie od spoločnosti Viessmann o produktoch, právnych predpisoch a relevantných novinkách z odvetvia.
 • Stránka Servisná aplikácia ViGuide slúži na rýchle a jednoduché uvedenie systémov do prevádzky. Aplikácia ViGuide umožňuje diaľkové monitorovanie systémov pomocou centrálneho ovládacieho nástroja.
 • Nový integrovaný program riešení spoločnosti Viessmann ponúka širokú škálu služieb s pridanou hodnotou, digitálnych služieb, multiplatformového pripojenia, produktov a systémov na využívanie solárnej energie.
 • Získajte bezplatné a veľmi perspektívne potenciálne zákaznícke linky pre vašu firmu a spravujte ich online.