Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Staňte sa teraz obchodným partnerom spoločnosti Viessmann v oblasti elektrotechniky

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Význam elektriny pri výrobe tepla rastie a prechod na ekologickejšie vykurovacie systémy už nie je mysliteľný bez elektriny. Viessmann ponúka pre vašich zákazníkov systémové riešenia, ktoré sú orientované na budúcnosť. Staňte sa partnerom spoločnosti Viessmann, využite výhody a špeciálne nástroje.

Systémové riešenia Viessmann – spoločná práca na energetickej transformácii

Ponúkame systémové riešenia, kompletné inštalácie, ktoré zákazníkom zabezpečia optimálne zásobovanie energiou v ich domoch. Náš sortiment už roky presahuje rámec klasických zdrojov tepla. Základom našich systémových riešení sú naše fotovoltické systémy a systémy na uskladnenie energie. Umožňujú vašim zákazníkom nielen vyrábať vlastnú elektrickú energiu na streche, ale môžu tiež zvýšiť ich vlastnú spotrebu a podporiť prevádzku tepelného čerpadla. Všetky prvky sú navrhnuté a vybavené už vo výrobe tak, aby mohli bez problémov spolupracovať v jednom systéme. Okrem iného je možné monitorovať a nastavovať toky elektriny a energie, pre optimálne využitie energie.

Vitocharge – jednoducho uskladnite samostatne vyrobenú elektrickú energiu

Predovšetkým menič s batériovým systémom Viessmann Vitocharge ponúka vašim zákazníkom vynikajúce prepojenie medzi elektrickou energiou, teplom a mobilitou. Vaši zákazníci majú možnosť vyrábať vlastnú elektrickú energiu pomocou fotovoltického systému Viessmann, ukladať ju pomocou Vitocharge a využívať ju napríklad na prevádzku tepelného čerpadla Viessmann. Integrovaný je systém energetického manažmentu, ktorý neustále sleduje spotrebu.

Vitocharge vyniká ako produkt 3 v 1 a spája fotovoltický menič, batériový menič a akumulačné moduly v jednom zariadení. Tri komponenty sú integrované do kompaktného inštalačného priestoru, takže Vitocharge je priestorovo úsporný. To uľahčuje nielen výber optimálneho miesta inštalácie, ale aj samotnú inštaláciu. V tomto ohľade je výhodná aj zvládnuteľná hmotnosť. Okrem toho sa Vitocharge vyznačuje možnosťou čierneho štartu (obnovy). V systéme zostáva dostatok energie na to, aby sa po výpadku prúdu mohol bez problémov znovu spustiť. Okrem toho majú naše jednotky na ukladanie energie výhodu v tom, že pri odosielaní energie do batériového meniča nevznikajú žiadne konverzné straty.

Ako partner spoločnosti Viessmann získate podporu pri uvedení do prevádzky a priebežnom servise prostredníctvom našich ľahko použiteľných nástrojov, ako sú ViGuide a Service Assistant.

Výhody pre vás ako partnera spoločnosti Viessmann

Našim partnerom okrem iného ponúkame rozmanité individuálne poradenstvo. Okrem technických záležitostí sem patria aj prevádzkové analýzy, riadenie podniku a optimalizácia webových stránok. Dostanete tiež podporu pri predaji, údržbe a servise, ako aj pri marketingových procesoch. A okrem osobných konzultácií zahŕňa aj školenia.

 • Osobné konzultácie
 • Komplexná podpora predaja
 • Podpora pri údržbe a servise
 • Digitálne služby a náš Partnerský portál
 • Marketingová podpora
 • Rozsiahla ponuka školení
 • Exkluzívne prehliadky závodu
 • Rýchly servis komponentov a jednotlivých dielov

Staňte sa partnerom spoločnosti Viessmann v 3 jednoduchých krokoch

 1. Odoslať vyplnený formulár v časti "Prvotný kontakt"
 2. Vaša miestna obchodná kancelária vás bude kontaktovať
 3. Dostanete prihlasovacie údaje do nášho Partnerského portálu

Naše nástroje a služby: optimálne prispôsobené pre elektrikárov

Ako sme už spomenuli, sme tu pre vás v mnohých procesoch od predaja až po zákaznícku podporu a údržbu systému. Ak ste partnerom spoločnosti Viessmann, ponúkame vám na tento účel širokú škálu nástrojov a služieb.