Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Staňte sa obchodným partnerom spoločnosti Viessmann

Foto: © fizkes / Shutterstock.com

Partneri pre budúce generácie. S obchodom úzko spolupracujeme už celé generácie. Spolu s našimi partnermi tak preberáme zodpovednosť za budúce generácie. Toto partnerstvo nám leží na srdci. O to viac nás teší, že spoločnosť Viessmann získala v roku 2023 už po šestnásty raz za sebou "Zlatý certifikát partnerstva" od priemyselného vydavateľstva "markt intern". Radi by sme toto výnimočné partnerstvo v spolupráci s vami posunuli ďalej. Pretože len spoločne môžeme zvládnuť výzvy budúcnosti. Radi by sme sa zamerali aj na rozšírenie partnerstva s elektrotechnikmi a solárnymi technikmi, pretože klimatické systémy, solárna technika a elektrina sú si čoraz bližšie.

Ako sa stať obchodným partnerom spoločnosti Viessmann

Foto: © SpeedKingz / Shutterstock.com
  1. Vyplňte a odošlite formulár "Prvotný kontakt"
  2. Miestna obchodná kancelária vás bude kontaktovať a pridá vás do našej zákazníckej databázy
  3. Dostanete prístupové údaje k Partnerskému portálu

Služby pre obchodných partnerov spoločnosti Viessmann

Viessmann, ako spoľahlivý partner ponúka inštalatérom vykurovacích systémov, solárnym technikom a elektrikárom množstvo výhod. Využite ich a získajte rozhodujúcu konkurenčnú výhodu pre všetky oblasti vášho podnikania!

Osobná konzultácia
Rýchly servis komponentov a jednotlivých dielov
Komplexná podpora predaja
Podpora pri údržbe a servise
Digitálne služby a portál obchodných partnerov
Marketingová podpora
Rozsiahla ponuka školení
Exkluzívne prehliadky továrne

Osobná konzultácia

Okrem technických záležitostí vám prostredníctvom nezávislých odborníkov poradíme aj v takých oblastiach, ako je prevádzková analýza, riadenie podniku a optimalizácia webových stránok.

Rýchla doprava komponentov a jednotlivých dielov

Náš spoľahlivý logistický systém nám umožňuje spracovať vaše objednávky čo najrýchlejšie.

Komplexná podpora predaja

Okrem interných a externých predajcov spoločnosti Viessmann vás podporujeme mnohými nástrojmi, ako sú online objednávkový systém, elektronické cenníky a pod.

Podpora pri údržbe a servise

Náš technický servis je vám k dispozícii, keď ide o uvedenie do prevádzky, údržbu alebo riešenie problémov. Naša ponuka zahŕňa 24-hodinovú pohotovostnú službu, technický servis na mieste a poskytovanie návodov na inštaláciu a servis.

Prístup k digitálnym službám a portálu obchodných partnerov

Či už ide o prehliadače schém CAD, databázy, služby online objednávania alebo kompletné riešenia pre projektovanie budov, na portáli obchodných partnerov nájdete všetky užitočné informácie, ktoré vám pomôžu pri poradenstve a dopytoch zákazníkov.

Marketingová podpora

Upozornite svojich zákazníkov a záujemcov vo vašom okolí na vašu firmu a na modernú vykurovaciu techniku Viessmann. Či už ide o reklamu v podobe strešných stojanov na automobil, direct mail alebo online marketing: podporíme vás pri zviditeľňovaní vašej firmy.

Rozsiahla ponuka školení

Spoločnosť Viessmann pravidelne ponúka semináre, školenia a možnosti elektronického vzdelávania týkajúce sa produktov. Ich súčasťou sú prezentácie produktov a výučba dôležitých postupov pri uvádzaní do prevádzky alebo údržbe.

Exkluzívne prehliadky závodu

Okrem seminárov, ktoré ponúka Akadémia Viessmann, máte možnosť nahliadnuť do našich závodov a naživo zažiť zostavovanie kotla v sídle našej spoločnosti v Allendorfe (Eder) v Nemecku.

Partnerstvo pre efektívne systémové riešenia

Ponúkame efektívne systémové riešenia pre optimálne zásobovanie energiou. Okrem vykurovacej a chladiacej techniky k nim patrí aj solárna termická a fotovoltická energia. Jednotlivé komponenty sú navrhnuté tak, aby bez problémov spolupracovali. S našimi riešeniami sú koordinované aj naše digitálne služby a služby s pridanou hodnotou. Vám aj vašim zákazníkom ponúkajú nové možnosti a ďalšie pohodlie.

Inovatívne riešenia pre mnohé oblasti použitia

Rozsiahly program od spoločnosti Viessmann ponúka riešenia na mieru s efektívnymi systémami a výkonmi od 1 do 120 000 kW pre všetky oblasti použitia a všetky zdroje energie. Získajte viac informácií o systémových riešeniach pre vašich zákazníkov.