Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Odborní partneri vo vašej blízkosti

Nájdite si správneho odborného partnera

Nájdite toho správneho odborného partnera pre inštaláciu, údržbu a poradenstvo vo vašom okolí!

Váš miestny odborný partner Viessmann vám poskytne bezplatné, nezáväzné a individuálne konzultácie. Hľadáte odborného partnera Viessmann vo svojom okolí? Stačí, ak v časti "Odborný partner vo vašej blízkosti" zadáte svoju adresu, vyberiete si odborníka na vykurovanie ako obchodného partnera a potom kliknete na "Spustiť vyhľadávanie". Potom sa vám zobrazí prehľad partnerov Viessmann s adresou, telefónom, internetovou/e-mailovou adresou a plánovaním trasy.

Špecialisti na montáž, údržbu a servis našich vykurovacích systémov

Okrem komplexného poradenstva ponúkajú vykurovacie firmy aj bezproblémový predaj a montáž vykurovacieho systému Viessmann. Jednou zo služieb našich obchodných partnerov je aj zákaznícky servis, ktorý presahuje rámec inštalácie a zahŕňa aj opravy a pravidelnú údržbu. Dodávatelia vykurovania sú nami neustále školení, a preto sú oboznámení s produktami a ich inováciami. Ak máte otázky týkajúce sa presných cien za inštaláciu a ďalšie príslušenstvo, obráťte sa na svojich dodávateľov vykurovania, pretože len oni poznajú podmienky na mieste.

Rozsiahla ponuka služieb odborných partnerov spoločnosti Viessmann

Existuje mnoho dôvodov, prečo hľadať dodávateľa vykurovania. Možno staviate a chcete účinný vykurovací systém, ktorý je starostlivo prispôsobený budove a potrebe tepla? Alebo ste si možno všimli, ako prudko v posledných rokoch stúpli náklady na vykurovanie? Nemusí to byť nevyhnutne spôsobené rastúcimi nákladmi na plyn, príčinou môže byť aj samotný zastaraný vykurovací systém. Možno musíte vykurovací systém neustále odvzdušňovať alebo vydáva zvláštne zvuky? V takom prípade by ste mali zavolať dodávateľa vykurovania. Ten môže skontrolovať, čo nie je v poriadku, a buď vykonať príslušné úpravy, alebo sa postarať o opravu.

Ponuka služieb a produktov našich obchodných partnerov spoločnosti Viessmann je preto rozmanitá:

  • Bezplatné individuálne konzultácie, dokonca aj na mieste.
  • Konkrétne odporúčania, ktoré zdroje energie sú pre vás najvhodnejšie: plyn, solárna energia, vzduch a geotermálna energia.
  • Informácie o nákladovo efektívnych kombináciách rôznych zdrojov energie.
  • Kontrola dymovodov vaším vykurovacím technikom alebo servisným technikom po konzultácii s revíznym technikom dymovodov na zabezpečenie trvalej prevádzkyschopnosti.
  • Výpočet potreby tepla/vody na vykurovanie vášho domu/objektu.
  • Jasný výpočet potenciálnych úspor nákladov na vykurovanie po modernizácii.
  • Informácie o štátnych dotáciách na nové vykurovacie systémy a podpora pri podávaní žiadostí o dotácie.
  • Výpočet doby návratnosti vášho nového vykurovacieho systému.
  • Odborná údržba a servis náhradných dielov.