Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Na prvý pohľad: Informácie a podpora pre dodávateľov

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu
Foto: © Phonix_a Pk.sarote / Shutterstock.com

Spoločnosť Viessmann už po generácie úzko spolupracuje so svojimi obchodnými partnermi. Partnerstvá sa v priebehu desaťročí rozrástli a my by sme ich chceli ďalej rozširovať. Pretože len spoločne s inštalatérmi, elektrotechnikmi a solárnymi technikmi dokážeme zvládnuť výzvy spojené s prechodom na energetiku a teplo. Obchodní partneri sú spojovacím článkom medzi spoločnosťou Viessmann a koncovými zákazníkmi. Preto nás veľmi teší, že spoločnosť Viessmann bola v roku 2023 už po 17. raz za sebou vyhlásená za obchodného partnera č. 1 podľa priemyselného vydavateľstva "markt intern".

Partnerstvo za rovnakých podmienok

Neustála výmena názorov s našimi partnermi je pre nás dôležitá. To vytvára základ pre úspešnú spoluprácu a umožňuje nám vyvíjať nástroje a služby na vytvorenie optimálnych podmienok pre prácu so stále zložitejšími systémovými a energetickými riešeniami. Všetky sú k dispozícii na jednom mieste, na Partnerskom portáli Viessmann. V tejto centrálnej informačnej platforme pre našich partnerov vás informujeme o nových produktoch a inováciách a poskytujeme množstvo služieb a aplikácií - stačí jedno prihlásenie.

Ako partner spoločnosti Viessmann môžete využívať aj tieto výhody:

  • Osobné konzultácie
  • Rýchly servis jednotlivých dielov a komponentov
  • Komplexná podpora predaja
  • Podpora pri servise a údržbe
  • Marketingová podpora
  • Rozsiahla ponuka možností ďalšieho vzdelávania
  • Exkluzívne prehliadky závodu

Chcete sa stať partnerom spoločnosti Viessmann? Nasledujte tento odkaz a zistite, aké je to jednoduché.

Naše partnerstvo s inštalatérmi, montážnymi partnermi

Foto: © A. a I. Krukovci / Shutterstock.com

Korene spoločnosti Viessmann siahajú do oblasti vykurovacej techniky. Dnes však sortiment zahŕňa oveľa viac ako len klasické zdroje tepla. Zameriava sa skôr na systémové riešenia pre vykurovanie, chladenie a vetranie. Koncovým používateľom ponúkame riešenia založené na rôznych zdrojoch energie. Ako váš partner sme tu pre vás, aby sme vás podporili. Ponúkame napríklad rôzne služby a nástroje pre montážnych partnerov, ktoré uľahčujú cenovú ponuku, plánovanie, inštaláciu a údržbu vykurovacích systémov.  

Naše partnerstvo s elektrikármi

Foto: © Krasula / Shutterstock.com

Teplo a energia sa čoraz viac rozvíjajú spoločne. V tejto súvislosti sa zmenilo aj portfólio výrobkov Viessmann. Okrem zdrojov tepla na báze elektrickej energie zahŕňa aj fotovoltické systémy a zodpovedajúce akumulačné systémy. To umožňuje vašim zákazníkom vyrábať vlastnú elektrickú energiu a spotrebovať ju v prípade potreby, napríklad na prevádzku tepelného čerpadla alebo nabíjanie elektromobilu. Ako partner spoločnosti Viessmann môžete využívať výhody našich nástrojov a služieb pre elektrikárov.

Naše partnerstvo so solárnymi technikmi

Foto: © anatoliy gleb / Shutterstock.com

Moderná solárna technológia je doplnkom vykurovacieho systému, ktorý šetrí zdroje. Z tohto dôvodu sa táto technika nachádza aj v sortimente produktov Viessmann. Svojim zákazníkom tak môžete ponúknuť systém na udržateľnú výrobu energie z jedného zdroja. A vy môžete využívať naše služby a nástroje pre solárnych technikov. Tie vám pomôžu napríklad pri vypracovaní návrhu a výpočtov pre fotovoltický systém alebo pri rýchlom a jednoduchom vytváraní cenových ponúk. Ako váš partner vám tiež pomôžeme pri prekonávaní byrokracie, napríklad pri registrácii systémov na výrobu tepla a elektrickej energie v sieti.