Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Partnerstvo s developermi

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu
Obrázok: © Bluedog Studio / Shutterstock.com

Viessmann podporuje stavebné firmy masívnych a montovaných domov pri riešení výziev budúcnosti

Svet sa mení, a aby sme túto zmenu pozitívne formovali, spájame sily so silnými partnermi. Medzi týchto partnerov patria stavbári masívnych domov, montovaných domov a developeri. Spolu s nimi dokážeme zvládnuť veľkú výzvu tohto desaťročia, ochranu klímy. Pretože sa týka nás všetkých. Pre vás, našich partnerov v stavebníctve, ochrana klímy v neposlednom rade znamená, že pri svojich stavebných projektoch a rekonštrukciách čelíte čoraz väčším požiadavkám. Medzi ne patria:

 • Energetická účinnosť
 • využívanie obnoviteľných zdrojov energie
 • Udržateľnosť
 • Zvyšujúce sa právne požiadavky

Tieto body sa musia dodržiavať a implementovať. Spoločnosť Viessmann vás v tomto procese podporuje ako partner. Pretože to považujeme za našu úlohu, aby sme odvážne napredovali. Digitalizáciu a energetickú transformáciu vnímame ako príležitosť. Preto pracujeme na tom, aby sme pomocou inteligentných klimatizačných a systémových riešení trvalo zlepšili kvalitu života v budovách a mimo nich a zabezpečili pohodlný životný štýl. Preto sú vám k dispozícii naši manažéri pre kľúčových zákazníkov "Building Industry" - v prípade potreby rýchlo a priamo na mieste. V nasledujúcich častiach sa dozviete, v ktorých oblastiach ponúkame podporu.

Podpora plánovania

Viessmann vám ponúka podporu pri plánovaní v oblasti vykurovania, chladenia, vetrania a energetiky. Nasledujúci zoznam poskytuje prehľad výhod.

 • Individuálna plánovacia podpora súvisiaca s projektom
 • Kombinácie systémov orientované na efektívnosť pre budovy s budúcnosťou
 • Bezpečnosť plánovania prostredníctvom rozdelenia nákladov a materiálu
 • Bezpečnosť prostredníctvom záruk a dlhodobých garancií
 • Prístup na náš Partnerský portál s informáciami, plánovacími nástrojmi a inováciami
 • Jednoduchá registrácia fotovoltických systémov u prevádzkovateľa distribučnej siete 

Energetické koncepty

Okrem toho je k dispozícii celý rad alternatívnych riešení na zvýšenie energetickej účinnosti a hospodárnejšie využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Integrovaná ponuka riešení spoločnosti Viessmann zahŕňa do svojich inovatívnych technických konceptov nasledujúce opatrenia:

Technická podpora na mieste

Naše dlhoročné skúsenosti a silné partnerstvo s odborníkmi nám umožňujú poskytovať priame rozhrania našim špecializovaným partnerom. Využite know-how a dostupnosť našich pracovníkov v teréne. Môžete sa spoľahnúť na to, že naši kolegovia z technického servisu (TD) poznajú naše systémy a riešenia do hĺbky a sú pripravení vám pomôcť a poradiť. Vďaka špecializáciám v tíme TD môžu jednotliví odborníci poskytnúť veľmi podrobnú pomoc týkajúcu sa príslušného produktu.

Siete

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a silným partnerstvám s odborníkmi máme k dispozícii rozsiahlu sieť odborníkov. Ako náš partner v oblasti montovaných a masívnych domov môžete využívať tieto siete v nasledujúcich oblastiach:

Koncepcia systému: Bezproblémovo integrovateľné riešenia klimatizácie

Zvyšovanie komfortu a čo najefektívnejšie využívanie dostupnej energie - to umožňujú inovatívne technológie spoločnosti Viessmann prostredníctvom bezchybne prepojeného energetického manažmentu. Ponúkame "všetko z jednej ruky". Či už ide o technologické produkty pre zariadenia, digitálne služby alebo inteligentné riadiace systémy - to všetko sa dá rozšíriť aj mimo nášho vlastného portfólia produktov. Vaši zákazníci dostanú inteligentné riešenia, ktoré im uľahčia každodenný život a pomôžu identifikovať a využiť potenciálne úspory.

PartnerPortal: Kontaktné miesto pre partnerov spoločnosti Viessmann v stavebníctve

Ako partneri spoločnosti Viessmann majú developeri prístup k Partnerskému portálu. Tam sa zdieľajú inovácie a nové produkty a všetky služby a aplikácie sú k dispozícii v balíku - len s jedným prihlásením. 

Staňte sa partnerom spoločnosti Viessmann

Ak ste stavebnou firmou montovaných a masívnych domov a chcete sa stať partnerom spoločnosti Viessmann, môžete tak urobiť online v niekoľkých krokoch:

 1. Odoslať vyplnený formulár online.
 2. Príslušná pobočka vás bude kontaktovať.
 3. Dostanete prístupové údaje do nášho Partnerského portálu.

Cenný výskum v referenčnej databáze Viessmann

Chcete získať prvotné návrhy a nápady pre svoje projekty? Pomocou referenčnej databázy Viessmann môžete získať prvotnú predstavu o rôznych projektoch, pri ktorých spoločnosť Viessmann poskytla podporu a pomoc. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete pre inšpiráciu alebo ako zdroj informácií pre výskum od podrobných informácií o plánovaní a realizácii až po technické detaily systémov. Okrem iného môžete filtrovať podľa oblasti použitia a zdrojov energie systémov.

Prehľad ďalších špecializovaných odvetví nájdete na stránke vyššej úrovne Špecializované odvetvia.