Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Projektovanie a poradenstvo so spoločnosťou Viessmann

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu
(Foto: © djrandco / Shutterstock.com)

Zákonné požiadavky na energetické systémy sa zvyšujú, rovnako ako ich zložitosť. Komplexné plánovanie je preto nevyhnutné pre hladký priebeh projektov novej výstavby a modernizácie. Viessmann vytvára optimálne podmienky pre architektov a projektantov. Na technickej úrovni využívajú výhody inovatívnych systémových riešení, ktorých komponenty optimálne spolupracujú. Okrem toho sa môžu spoľahnúť na to, že Viessmann im vždy poskytne kvalifikované poradenstvo. Poskytujeme podporu počas celého priebehu projektu od začiatku plánovania až po uvedenie zvoleného energetického riešenia do prevádzky. Okrem rozsiahlej ponuky služieb využívame aj inovatívne nástroje na plánovanie.

Jedna platforma pre všetky služby a nástroje

Architekti a projektanti majú obrovské množstvo úloh. Na podporu ich práce ponúka Viessmann rovnako širokú škálu služieb a aplikácií, ktoré sprístupňujeme prostredníctvom nášho Partnerského portálu. Táto centrálna informačná platforma zabezpečuje rýchly kontakt s odborníkmi spoločnosti Viessmann a poskytuje prístup k špeciálnym plánovacím nástrojom. Okrem toho sú na Partnerskom portáli pravidelne zverejňované novinky o produktoch a službách. Všetko, čo potrebujete na jeho používanie, je účet Viessmann.

Ako získať prístup

Konto Viessmann si môžete vytvoriť na všeobecnej stránke Registrácia. Tento proces pozostáva len z niekoľkých krokov:

  1. Vyplňte registračný formulár.
  2. Potvrďte podmienky používania a odošlite formulár.
  3. Nastavte si vlastné heslo.
  4. Dokončite registráciu prijatím potvrdzujúceho e-mailu.

Ak už bolo vytvorené konto pre aplikáciu ViGuide alebo Viessmann  akadémia, môžete tieto služby používať s rovnakým kontom.

Informácie pre architektov a projektantov

Foto: © VOJTa Herout / Shutterstock.com

Bez ohľadu na veľkosť projektu sú architekti a projektanti prvými kontaktnými bodmi pre klientov. Sú tiež zodpovední za splnenie projektových, technických a ekologických požiadaviek. Ide o komplexnú oblasť činností, pre ktorú spoločnosť Viessmann poskytuje podporu. Okrem systémových riešení na mieru pre obytné, komerčné, priemyselné a komunálne budovy ponúkame architektom a projektantom aj komplexné informácie. Praktické príklady nájdete v našej referenčnej databáze.