Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Klimatické riešenia – kompletný sortiment od spoločnosti Viessmann

Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Náš kompletný sortiment vykurovacej a klimatizačnej techniky ponúka najmodernejšie technológie a stanovuje štandardy. Zameraním na efektívne využívanie energie pomáha znižovať náklady a šetriť zdroje a životné prostredie. V oblasti fotovoltaiky a energetických systémov neustále rozširujeme naše záväzky. Už teraz ponúkame našim zákazníkom riešenia na mieru s multivalentnými systémami a inteligentnými systémami z kompletného sortimentu.

Spoločnosť Viessmann už desaťročia dodáva mimoriadne účinné vykurovacie systémy na olej, plyn a biomasu s nízkymi emisiami, ako aj solárne systémy a tepelné čerpadlá. Novinkou v rozsiahlej ponuke spoločnosti Viessmann sú elektrické systémy na prípravu teplej vody a vykurovanie. Používatelia tak majú k dispozícii všetko z jedného zdroja: efektívne energetické systémy na výrobu vlastnej elektrickej energie, jej uskladnenie a inteligentné využitie na vykurovanie, chladenie a vetranie. Nové elektrické systémy sa dajú kombinovať aj s existujúcimi zdrojmi tepla. Možno ich použiť v širokom spektre aplikácií pri modernizácii a novostavbách.

Všetky produkty Viessmann sú v súlade s európskymi smernicami na prevenciu a znižovanie znečisťovania životného prostredia emisiami. Viessmann sa tradične usiluje o čo najlepšiu ochranu životného prostredia a maximálnu úsporu zdrojov. Na dosiahnutie tohto cieľa využíva spoločnosť najlepšie dostupné technológie na výrobu tepla a elektrickej energie.

Individuálne a efektívne riešenia

Viessmann má pre každú potrebu ten správny vykurovací systém: nástenný aj stacionárny, individuálne kombinovateľný, perspektívny a úsporný. Či už ide o rodinné domy alebo dvojdomy, veľké obytné budovy, komerčné a obecné prevádzky alebo lokálne tepelné siete - je jedno, či je systém určený na modernizáciu alebo novostavbu.

Ponuka služieb zahŕňa:

Spoločnosť Viessmann je v týchto segmentoch trhu vysoko špecializovaná. V porovnaní so špecializovanými dodávateľmi na trhu má spoločnosť rozhodujúcu výhodu: Viessmann myslí systémovo a zaručuje vysokú úroveň poradenstva, ktoré je otvorené technológiám a zároveň neutrálne voči zdrojom energie.