Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Zamestnanie s perspektívou do budúcnosti

Zamestnanie s perspektívou do budúcnosti

Srdečne vás vítame  vo firme Viessmann

Vitajte v spoločnosti Viessmann. So značným množstvom produktových inovácií sa spoločnosť Viessmann stala technologickým inovátorom a hnacou silou v oblasti vykurovania. Naše inovácie sú považované za míľniky vykurovacej techniky.

Ako popredný výrobca vykurovacej techniky, ktorý sa hlási k udržateľnosti, ponúkame našim zákazníkom inovatívne produkty, ktoré presvedčia špičkovou kvalitou, energetickou efektivitou rovnako ako dlhou životnosťou. Už desaťročia vyrábame tepelné čerpadlá a solárne systémy, mimoriadne nízkoemisné vykurovacie systémy na plyn. S dosiahnutými cieľmi sa však neuspokojíme. Chceme tvoriť nové a stanovovať kritériá aj do budúcnosti. To je cieľ nášho výskumu a vývoja.

Sledujeme dlhodobo orientovanú a jasne definovanú podnikovú stratégiu. Hlásime sa k sociálnej a spoločenskej zodpovednosti. Naše zamestnankyne a zamestnanci myslia a konajú s ohľadom na zákazníka. Dôvera, spoľahlivosť a flexibilita definujú vzájomnú spoluprácu. Preto podporujeme ich individuálne silné stránky, talent a v napĺňaní ich pracovných cieľov.  

Využite príležitosti, ktorú vám Viessmann ponúka a uchádzajte sa o prácu u nás. Tešíme sa na vás.

Pridajte sa k nám!

Reagovať na pracovnú ponuku

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite svoj životopis na e-mail: hr@viessmann.sk