Srdečne vás vítame vo firme Viessmann

Množstvom vynikajúcich produktov a riešení sa Viessmann stal technologickým motorom celej vykurovacej branže. Výsledky nášho vývoja sú míľnikmi vykurovacej techniky.

Ako popredný výrobca vykurovacej techniky, ktorá sa hlási k trvalej udržateľnosti, ponúkame produkty vynikajúce svojou špičkovou kvalitou, energetickou účinnosťou, ekologickosťou a dlhou životnosťou. Už celé desaťročia vyrábame tepelné čerpadlá a solárne systémy, ako aj mimoriadne ekologické vykurovacie systémy na vykurovací olej, plyn či dorastajúce dorastajúce suroviny. S už dosiahnutým sa však len tak ľahko neuspokojíme. Chceme vytvoriť niečo nové a udávať trend aj budúcnosti. To je cieľom nášho výskumu a vývoja.

Ako rodinný podnik sledujeme dlhodobo orientovanú a jasne definovanú podnikovú stratégiu. My sa otvorene hlásime k spoločenskej a sociálnej zodpovednosti Myslenie našich pracovníčok a pracovníkov je orientované na zákazníkov a otvorené svetu. Dôvera, spoľahlivosť a pružnosť sú pre spoluprácu príznačné. Preto podporujeme individuálne silné stránky, ciele a talenty.

Využite šance, ktoré vám Viessmann ponúka. Tešíme sa na vás.