Srdečne vás vítame vo firme Viessmann

Vďaka množstvu vynikajúcich produktov a riešení sa Viessmann stal technologickým motorom celej vykurovacej branže. Výsledky nášho vývoja sú míľnikmi vykurovacej techniky.

Ako popredný výrobca vykurovacej techniky, ktorá sa hlási k trvalej udržateľnosti, ponúkame produkty, ktoré sa vyznačujú špičkovou kvalitou, energetickou účinnosťou, ekologickosťou a dlhou životnosťou. Už celé desaťročia vyrábame tepelné čerpadlá a solárne systémy, ako aj mimoriadne ekologické vykurovacie systémy. S už dosiahnutým sa však len tak ľahko neuspokojíme. Chceme vytvoriť niečo nové a udávať trend aj do budúcnosti. To je cieľom nášho výskumu a vývoja.

Ako rodinný globálne pôsobiaci koncern s viac ako 100-ročnou tradíciou sledujeme dlhodobo orientovanú a jasne definovanú podnikovú stratégiu. Otvorene sa hlásime k spoločenskej a sociálnej zodpovednosti. Myslenie našich pracovníčok a pracovníkov je orientované na zákazníkov. Dôvera, spoľahlivosť a flexibilita patria ku kvalitnej spolupráci. Preto podporujeme individuálne silné stránky, ciele a talenty.

Využite šance, ktoré vám Viessmann ponúka. Tešíme sa na vás. 

Kontaktujte nás

Reagovať na ponuku

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite svoj životopis na e-mail: hr@viessmann.sk

Poslať e-mail

Pridajte sa k nám!

K aktivovaniu videí kliknite prosím na tlačítko Play. Berte na vedomie, že spustením videí ste odoslali údaje YouTube. Podrobnosti sa dočítate v Prehlásení o ochrane osobných údajov.

Pridajte-sa_882x496px.jpg

Aktuálne pracovné pozície 

Ľutujeme, ale momentálne nemáme voľné žiadne pracovné pozície.