Viessmann je už 13. krát za sebou „Odborným partnerom remeselníkov č. 1“

Už 13. krát za sebou bola táto spoločnosť zvolená za „Odborného partnera remeselníkov č. 1“. Tohto prieskumu realizovaného službou „markt intern“ každé dva roky pred veľtrhom ISH sa zúčastnilo niekoľko tisíc kúrenárskych firiem. Pritom boli hodnotené výkony výrobcov v rôznych kategóriách produktov a služieb. Vďaka celkovo až trom prvým miestam a jednému druhému miestu, aj tentokrát vzišiel z tohto prieskumu Viessmann ako víťaz.

Ďalšie diplomy za špičkové umiestnenia

Šéfredaktor služby „markt intern“, Hans Georg Pauli a redakčný riaditeľ Georg Clemens odovzdali vo firemnom sídle v Allendorfe „Zlatý partnerský diplom“ Prof. Dr. Martinovi Viessmannovi. Ďalšie listiny boli udelené za popredné miesta v oblastiach biomasa, kondenzačná technika a vykurovacie kotly a za druhé miesto v oblasti tepelných čerpadiel.

Dôkaz dôvery zo strany remeselníkov

Vo svojom ďakovnom prejave poukázal Prof. Viessmann na osvedčené krédo tejto firmy „Nič nie je tak dobré, aby sa to už nedalo zlepšiť“, ktoré dnes platí viac, než kedykoľvek predtým. Pán Viessmann vyhodnotil toto opakované ocenenie ako nesmierny dôkaz dôvery remeselníckej sféry, pričom sa tiež poďakoval zamestnancom spoločnosti Viessmann, ktorí svojou odbornosťou a angažovanosťou tento úspech umožnili.

Obhájenie vedúcej pozície

„Samozrejmosťou však pre nás bolo aj bude, že podnikneme všetko preto, aby sme túto vedúcu pozíciu nesmiernou spoločnou angažovanosťou opakovane obhájili. K tomuto sa cítime zaviazaní už len z titulu dôvery, ktorú do nás zákazníci vkladajú. Tromi prvenstvami a jedným druhým miestom v jednotlivých produktových kategóriách sa nám toto podarilo vskutku presvedčivo“, hovorí Prof. Viessmann. Budeme preto, rovnako ako doteraz veľmi presne analyzovať dosiahnuté individuálne výsledky, aby sme zistili ďalší potenciál pre zlepšenia a tieto aj využili.