Vyžiadajte si odbornú konzultáciu

Vitajte v tíme tepelného čerpadla

Nadšenie vychádza zvnútra

Nadšenie Thomasa Müllera pre futbal vychádza z jeho vnútra, pretože si v priebehu rokov zachoval svoje "mladšie ja". Rovnako ako aktualizovateľný systém tepelného čerpadla, ktorý má vždy najnovšiu verziu. Mladý a skúsený? Oboje je možné! Viac ako 40 rokov skúseností s tepelnými čerpadlami sa stretáva s inteligentnou technológiou, ktorá inšpiruje.

Spojenie so slnkom

Ak máte v tíme slnko, hráte inteligentne. Vďaka fotovoltickému systému sa vaše zásobníky elektrickej energie napĺňajú slnečnou energiou. Akumulačný systém komunikuje s tepelným čerpadlom a voľnú elektrickú energiu dokonale využíva na vykurovanie.

Neuveriteľný výkon
vďaka použitiu všetkých komponentov

Sú veci, ktoré sú príliš dokonalé na to, aby boli pravdivé, aspoň v našich predstavách. Pre náš systém tepelného čerpadla je dokonalosť štandardom.
Všetky komponenty sú prepojené a navzájom sa optimalizujú prostredníctvom jednotnej platformy Viessmann One Base. Maximálna tímová spolupráca pre minimálnu spotrebu energie.

Výzva v oblasti efektívnosti.
Müller dribluje, Thomas to robí šikovným spôsobom.

Ako majster sveta, žijúca legenda FC Bayern a plnohodnotný futbalový profesionál Müller vie, ako funguje efektivita na ihrisku. Tentoraz však čelí najsilnejšiemu súperovi: Sám sebe. V Thomasovej záhrade. Thomas vs. Müller: Kto je efektívnejší? Pozrite si ho vrátane následného rozhovoru.

Spolu je to jednoducho lepšie