Partnerstvo v období koronavírusu – sme tu pre vás!

Okrem nepredvídaných situácií ponúka súčasná veľmi náročná situácia príležitosť k preukázaniu flexibility a dobre fungujúcej spoločnosti. 

Ochrana zdravia našich zamestnancov, obchodných partnerov, zákazníkov a ich rodín je pre spoločnosť Viessmann najvyššou prioritou. Okrem zákonom predpísaných obmedzení sme prijali ďalšie opatrenia, aby sme zabezpečili čo najhladší chod pri vybavovaní vašich požiadaviek.

Navzdory masívnym obmedzeniam osobných kontaktov je náš servisný a predajný tím k dispozícii stále bez obmedzení, telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.


Podpora zákazníkov

Prosíme o pochopenie, od 13. marca 2020 neposkytujeme žiadne konzultácie pre obchodných partnerov, zákazníkov a ostatnú verejnosť v priestoroch nášho obchodného zastúpenia. Od tohto dátumu je centrála spoločnosti Viessmann pre verejnosť zatvorená.
Aj naďalej sme vám k dispozícii na kontaktnom telefóne: (02) 32 23 01 00 a e-maili: info@viessmann.sk.
 

Servis

Disponencia technickej služby pracuje v neobmedzenom režime. Naši servisní technici sú v teréne a riešia predovšetkým havarijné stavy, a to za dodržania prísnych hygienických opatrení. V naliehavých prípadoch nás kontaktuje na telefónnom čísle: (02) 32 23 03 00 alebo prostredníctvom e-mailu: servis@viessmann.sk.


Logistika

Od 13. marca 2020 je bez obmedzení možný osobný odber tovaru Viessmann v logistickom sklade v Senci (Gebrüder Weiss), pri doržaní potrebných hygienických opatrení (ochranné rúško a rukavice), dodávky prebiehajú aj naďalej bez obmedzení. K dispozícii sme pre vás na e-maili: logistika@viessmann.sk.


Akadémia

Avizované školenia sú aktuálne pozastavené. Pripravujeme pre vás online formu školení, o ktorých vás budeme v blízkej dobe informovať.

 

Sociálne médiá

K dispozícii sme pre vás aj prostredníctvom kanálov sociálnych médií: Facebook // Instagram // LinkedIN.