Aplikácie Viessmann

Smartfóny a mobilné aplikácie sa už stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Firma Viessmann ponúka svojim odborným partnerom ako aj koncovým užívateľom vykurovacej techniky tejto značky množstvo užitočných programov.
 

Aplikácia Vitotrol

Aplikácia Viessmann Vitotrol umožňuje obsluhu vykurovacích systémov Viessmann pomocou ovládacích prvkov regulácie Vitotronic. Obsluha je jednoduchá, intuitívna, pohodlná a možná kedykoľvek, z ľubovoľného miesta. Popri obslužných funkciách je aplikácia Vitotrol vybavená všeobecnou a kontextovou nápovedou. Aplikácia Vitotrol je k dispozícii pre mobilné koncové zariadenia s operačnými systémami iOS alebo Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png

Aplikácia ViCare

 

Nové možnosti regulácie vykurovania cez internet ponúka aplikácia ViCare. Cez zámerne jednoducho koncipované grafické rozhranie je ovládanie vykurovania plne intuitívne.

Šetrenie energie takpovediac automaticky

Systém je koncipovaný na ovládanie jedného vykurovacieho okruhu. Pohybom prsta cez plochu si zvolíte požadovanú izbovú teplotu a poklepom špičkou prsta zase môžete prepínať medzi "Normálnym režimom" a "Párty režimom" ("Dlho teplo").

Pri opustení domu ("Na cestách") stačí tak isto jeden príkaz, aby ste znížili intenzitu vykurovania na nízku teplotu a ušetrili takto náklady. Užívatelia, ktorí by si chceli naprogramovať rôzne spínacie časy na každý deň, určite ocenia funkciu asistenta.

Samostatné softvérové tlačidlo na úvodnej obrazovke okrem toho zobrazí množstvo typov na tému úspory energie.

Aplikácia ViCare na ovládanie vykurovania

Aplikácie pre autorizovaných obchodných partnerov

Viessmann ponúka pre svojich odborných partnerov radu aplikácií, ktoré im pomôžu pri ich každodennej práci priamo na mieste výkonu práce. Ak by ste chceli využívať plný rozsah funkcií tejto aplikácie, sú požadované prístupové dáta/prihlasovacie údaje.


Aplikácia pre náhradné diely

Táto aplikácia ponúka po prihlásení odborníkom rýchlu a jednoduchú podporu pri servisných prácach priamo na vykurovacom zariadení používateľa. Aplikácia pre servisné firmy bude umožňovať geo-validované podchytenie jednotlivých sprevádzkovaní, ako aj záručných či údržbových zákaziek. Užitočné sú okrem toho:

  • Sken čiarového kódu (a to aj offline) daných produktov a náhradných dielov
  • Kontrola dostupnosti náhradných dielov kartovou funkciou
  • Objednávanie náhradných dielov
  • Podpora pri uvedení do prevádzky a údržbe
Apps_ET-App.png