Ucelená ponuka komplexného servisu firmy Viessmann

Partneri firmy Viessmann vedia, že sa na inovatívnu ucelenú ponuku produktov a systémov techniky pre teplo, chlad, vetranie a decentrálne napájanie elektrinou môžu spoľahnúť. Nepostradateľným pilierom pre obchodný úspech je aj ucelená ponuka služieb Viessmann.

Perfektne zladené produkty a služby z jednej ruky. To je náš záväzok voči našim obchodným partnerom. Radi vám uľahčíme každodenný pracovný život a budeme vždy pri vás ako spoľahlivý partner. Už 12. krát za sebou ste nás zvolili „Odborným partnerom č. 1“. Tento dôkaz dôvery nás motivuje.


Service-Plus_Verkaufsunterstuetzung.png

Podpora predaja

Naši odborní partneri sú pre nás číslo 1. Okrem toho vás našimi nástrojmi odbremeníme od množstva každodenných úloh. Napr. podporou pri plánovaní či tendroch, podporou pri zostavovaní ponuky, kontrole budovy na potenciálne úspory energie, objednávkovým on-line systémom, elektronickým cenníkom a financovaním predaja.

Service-Plus_Logistik.png

Logistika

Pre váš profesionálny úspech je rýchla dostupnosť všetkých produktov a náhradných dielov Viessmann nepostrádateľná. Naša koncepcia objednávkových a dodávacích procesov je prispôsobená vašim požiadavkám. Základom je celoplošná distribučná sieť a spoľahliví logistickí partneri. Pri objednávke podanej do 15:00 hod. vieme zabezpečiť dodanie tovaru na nasledujúci deň.


Service-Plus_Wartung_Service.png

Údržba a servis

Nezáleží na tom, či ide o uvedenie do prevádzky, údržbu alebo odstraňovanie závady – u firmy Viessmann sa môžete na spoľahnúť na odbornú podporu. Technická služba je vám rada k dispozícii svojimi radami, ako aj prakticky. Naše know-how a skúsenosti tvoria základ nášho odborného poradenstva založeného na praxi. S ponukami ako je napr. 24 hodinová poruchová služba, technická služba vo vašej blízkosti či servisné a montážne návody. Všetko, čo potrebujete na montáž, zvedenie do prevádzky a údržbu dostanete z jednej ruky.

Service-Plus_Software_Internet.png

Softvérová a internetová služba

Portál pre našich partnerov je k dispozícii všetkým obchodným partnerom firmy Viessmann. Takto získate prístup k celému portfóliu služieb firmy Viessmann - a to priamo z kancelárii či stavby. A to všetko 24 hodín denne a 365 dní do roka. Či už ide o prehliadanie schém v CADe alebo kompletné riešenia pre projekciu – softvér firmy Viessmann vám poskytne optimálnu podporu.


Service-Plus_Seminarprogramm.png

Semináre / Viessmann akadémia

Viessmann akadémia vás podporí množstvom seminárov, školení. Na školeniach ku konkrétnym produktom sú v stredobode pozornosti produkty a energetické nosiče. Zahŕňa to prezentáciu produktov, sprostredkovanie dôležitých zručností ako aj konkrétnych postupov pri sprevádzkovaní, údržbe ako aj servisných činnostiach. Okrem toho vás informujeme o tom, ktoré riešenia sú vhodné pre určité požiadavky a ktoré rámcové podmienky je potrebné dodržať.

Service-Plus_Marketingunterstuetzung.png

Marketingová podpora

Ukážte, čo viete a čo môžete ponúknuť. Upozornite zákazníkov a potenciálnych záujemcov vo vašom regióne na váš podnik a modernú vykurovaciu techniku firmy Viessmann. Či už ide o strešné nosiče, svietiace transparenty, produktové/systémové plagáty, stavebné plagáty. Viessmann vás podporí vo vašej prezentácii navonok. Nakopnite aktívne váš nový podnik a oslovte potenciálnych zákazníkov priamo. Viessmann na to pre vás pripravil presne to, čo potrebujete. Profesionálny, originálny a presvedčivý vzhľad.


Service-Plus_Beratung.png

Poradenstvo

Vďaka širokému zázemiu odborných oddelení, ktoré majú dlhoročné skúsenosti v oblasti vykurovania, dlhodobo pripravujeme aktivity, ktoré vám pomáhajú rozvíjať vaše podnikanie.


Service-Plus_Partner.jpg

Ešte nie ste partnerom firmy Viessmann?

Radi vás poinformujeme o našej ponuke produktov
a služieb. Pošlite nám jednoducho vaše kontaktné údaje a
náš príslušný obchodný zástupca vás
bude kontaktovať. Tešíme sa na partnerskú
spoluprácu.

Už ste obchodným partnerom firmy Viessmann?

Tak máte k dispozícii všetky informácie k nášmu servisu v
informačnej sekcii pre obchodných partnerov firmy Viessmann.