Ucelená ponuka komplexného servisu firmy Viessmann

Partneri firmy Viessmann vedia, že sa na inovatívnu ucelenú ponuku produktov a systémov techniky pre teplo, chlad, vetranie a decentrálne napájanie elektrinou môžu spoľahnúť. Nepostradateľným pilierom pre obchodný úspech je aj ucelená ponuka služieb Viessmann.

Perfektne zladené produkty a služby z jednej ruky. To je náš záväzok voči našim obchodným partnerom. Radi vám uľahčíme každodenný pracovný život a budeme vždy pri vás ako spoľahlivý partner. Už 12. krát za sebou ste nás zvolili „Odborným partnerom č. 1“. Tento dôkaz dôvery nás motivuje.


Ponuka služieb

Verkaufsunterstützung

Podpora predaja

Naši odborní partneri sú pre nás číslo 1. Sme tu pre Vás spoločne s 27mi spolupracovníkmi v servisných službách. Okrem toho Vám pri Vašom každodennom plnení úloh uľahčujeme prácu prostredníctvom mnohých nástrojov, medzi ktoré patrí napr. podpora plánovania, vystavenie ponuky, overenie úspory energie budov, online objednávkový a ponukový systém a elektronický cenník.

Logistik

Logistika

Rýchla dostupnosť všetkých Viessmann produktov a náhradných dielov je pre Váš úspech nepostrádateľná. Náš výkonný koncept pre všetky procesy objednávok a dodávok je vyladený na Vaše požiadavky. Základňou pre to je plošná distribučná sieť a spoľahliví logistickí partneri. Tým je v rámci Slovenskej republiky a u objednávok do 15:00 hod. zabezpečené dodanie nasledujúci deň.

Wartung und Service

Údržba a servis

Nezávisle na tom, či ide o uvedenie do prevádzky, údržbu alebo odstránenie problému – s firmou Viessmann sa môžete spoľahnúť na kompletnú podporu. Technická podpora je Vám k dispozícii s radami a opatreniami. Naše know-how a skúsenosti tvoria základňu pre prakticky zamerané a kompetentné poradenstvo. S ponukami akými sú napr. HOT-LINE pohotovostná služba denne od 8:00 do 20:00 hod., technická služba na mieste alebo montážne a servisné návody, dostanete z jednej ruky všetku podporu, ktorú potrebujete pre montáž, uvedenie do prevádzky a údržbu.

Softwareservice & Internetservice

Softvérový a internetový servis

Partnerské stránky firmy Viessmann pre obchodných partnerov sú k dispozícii všetkým odborným partnerom. Takto dostanete kompletnú ponuku služieb Viessmann priamo do Vašej kancelárie alebo na stavenisko. A to 24 hodín denne, 365 dní v roku. Či už ide o prehliadač schém CAD alebo kompletné riešenie pre plánovanie - software od Viessmann Vás optimálne podporí.


Seminarprogramm

Školiaci program

Akadémia Viessmann vám ponúka rad seminárov, školení a e-learningových ponúk. Produktové školenia sa zameriavajú na výrobky a jednotlivé zdroje energií. Patrí sem prezentácia produktov, sprostredkovanie dôležitých informácií a správny postup pri uvedení do prevádzky, údržbe a servisu.

Marketingunterstützung

Marktingová podpora

Ukážte, čo môžete a čo máte k dispozícii. Pritiahnite pozornosť zákazníkov a záujemcov vo vašom regióne k vašej spoločnosti a moderným technológiám vykurovania spoločnosti Viessmann. Či už sa jedná o strešný nosič, svetelnú reklamu, inzerciu alebo direct mail: Viessmann vás podporí vo vašej prezentácii. Nečakajte, až k vám noví zákazníci prídu. Aktívne rozšírte svoju firmu a priamo oslovte potenciálnych zákazníkov. Viessmann pripravil presne tie správne opatrenia pre vás. Profesionálne prevedenie, originálne a presvedčivo.

Beratung

Poradenstvo

Nezávislí odborníci sú vám k dispozícii aj pre konzultáciu prevádzkových analýz a poradenstva, napr. meranie spokojnosti zákazníkov - iba tí, ktorí poznajú priania svojich zákazníkov, ich môžu uspokojiť.


Produktový program

Kompletná ponuka Viessmann ponúka individuálne riešenie pomocou efektívnych systémov o výkonoch od 1,5 do 120.000 kilowatt pre všetky oblasti použitia a energetické nosiče.

Produktový program pre rodinné a bytové domy

Systémové riešenia na mieru pre všetky energetické nosiče.

K produktom

Produktový program pre komerčné prevádzky

Efektívne energetické systémy

K produktom

Produktový program pre priemysel

Hospodárne riešenie parou, elektrinou, teplom a chladom

K produktom

Produktový program pre obce

Kompletný program pre obce a siete centrálneho vykurovania

K produktom

Service-Plus_Partner.jpg

Ešte nie ste partnerom firmy Viessmann?

Radi vás poinformujeme o našej ponuke produktov
a služieb. Pošlite nám jednoducho vaše kontaktné údaje a
náš príslušný obchodný zástupca vás
bude kontaktovať. Tešíme sa na partnerskú
spoluprácu.

Už ste obchodným partnerom firmy Viessmann?

Tak máte k dispozícii všetky informácie k nášmu servisu v
informačnej sekcii pre obchodných partnerov firmy Viessmann.
Návody na obsluhu

Rýchle vyhľadanie požadovaného návodu na použitie

ďalej

Prospekty na stiahnutie

Prospekty v PDF formáte

ďalej

Štítok energetickej účinnosti

Štítok energetickej účinnosti vykurovacích systémov

ďalej