Inovatívne chladenia

Viessmann Group je jedným z popredných európskych výrobcov v oblasti chladenia. Do portfólia patrí chladiaci a mraziaci nábytok s centrálnym chladením - kompletne predpripravený na zapojenie, výparníky, kombinované systémy, chladiace boxy, chladiace a mraziace agregáty, ako aj príslušenstvo a služby v súvislosti s montážou a údržbou. Rozsiahly sortiment produktov a služieb zahŕňa vysokoefektívne chladiace riešenia, ako aj silnú partnerskú sieť.

Zákazníci takto majú jednu kontaktnú osobu pre predaj, marketing ako aj servis. Výrobné závody v Nemecku (predtým Viessmann Kältetechnik, európsky trhový líder pre chladiace miestnosti) a Fínsku (Norpe, škandinávsky trhový líder v oblasti chladiacich riešení) sú synonymom kvalitných riadených chladiacich miestností, chladiaceho nábytku, ako aj rozsiahleho know-how v oblasti komerčného chladenia. Spojenie dlhoročných skúseností obidvoch firiem predstavuje pre zákazníkov výhodu, alebo takto získajú komplexné chladiarenské riešenia z jednej ruky.

Viessmann ponúka inteligentné maloobchodné riešenia, ktoré ponúkajú nové možnosti pre predaj potravinárskeho tovaru. Medzi faktory úspešnosti patrí tiež zníženie nákladov životného cyklu produktov a vytvorenie príjemného zážitku z nákupu, ako aj prispôsobenie produktu individuálnym koncepčným požiadavkám zákazníkov.

Nízke náklady životného cyklu

Viessmann pristupuje k životnému cyklu svojich produktov skutočne komplexne – a to od samotnej inštalácie, cez každodennú prevádzku, servis a údržbu, až po opätovné rozhodnutie a likvidáciu. Zákazníci získajú riešenia s nízkymi nákladmi na životný cyklus produktov, z čoho budú profitovať budúce generácie.

Príjemný In-Store zážitok z nákupu

Vďaka fundovanej znalosti nárokov a požiadaviek zákazníkov, ako rozsiahlym znalostiam trhu dokážeme fundovanej malobchodníkov podporiť pri vytváraní príjemného zážitku z nákupu. Chladiaci nábytku Viessmann je ideálny na atraktívnu prezentáciu potravín a tým pádom aj na zvýšenie obratu. Spoločne so zákazníkmi vytvárame riešenia, z ktorých profitujú rovnako obchodníci, ako aj spotrebitelia.

Jedinečné koncepcie maloobchodného predaja

Chladiarenské riešenia od firmy Viessmann sú veľmi pružné a zamerané predovšetkým na profesionálne použitie. Všetky produkty je možné prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníkov na vytvorenie nových a jedinečných MO koncepcií a prezentačných layoutov.


Chladiace riešenia pre komerčné/profesionálne aplikácie

  • Chladiaci nábytok
  • Chladiace a mraziace boxy
  • Chladiace agregáty
  • Regálové systémy a príslušenstvo