Vitocal 300-G – teplo zo zeme či podzemnej vody

 

Profitujte aj vy z týchto výhod

  • Využíva bezplatné teplo zo zeme či podzemnej vody
  • Vďaka dvojitej akustickej izolácii je prevádzka mimoriadne tichá
  • Výkonný kompresor poskytuje vysokú teplotu na prívode
  • Energetická bilancia potrebná pre žiadosť o dotácie
  • Master/Slave riešenie pre vyššie tepelné nároky
  • Energetická trieda A++ *
*Energetická trieda vykurovanie podľa Vyhlášky EÚ č. 811/2013, priemerné klimatické pomery - nízkoteplotné použitie (W35)
 

 

Spoľahlivá dodávka tepla počas chladných dní

Vitocal 300-G získava regenerative teplo zo zeme alebo podzemnej vody. Je rovnako vhodné pre novostavby aj modernizáciu rodinných domov.

V závislosti od tepla prítomného v okolitom prostredí je možné Vitocal 300-G prevádzkovať buď ako tepelné čerpadlo typu soľanka/voda na získavanie tepla zo zeme, alebo ako tepelné čerpadlo voda/voda na získavanie tepla zo spodnej vody.


Regulácia s funkciou energetického bilancovania

Obsluha regulácie Vitotronic 200 je vďaka zobrazeniu priamo zrozumiteľného textu, menu a grafike jednoduchá a intuitívna. umožňuje tiež diferencovanú energetickú bilanciu uznávanú orgánmi pre schvaľovanie dotácií.


Rez produktu

Prehľad

Výkon (kW)
5,9 baž 117,8 kW
COP pri vykurovaní
V závislosti na výkonovm stupni až 6,58
Energetická trieda
energieeffizienklasse.png
A++ * podľa nariadenia Komisie v prenesenej právomoci (EU) č. 811/2013 o účinnosti vykurovania za priemerných klimatických podmienok –tiešenie pre nízkoteplotné aplikácie (W35)
Oblasť použitia
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Rodinné domy/bytové domy, podnikanie, obce, novostavba a modernizácia
Ovládanie
icons-vitotrol-app.gif
Regulácia Vitotronic 200 so zrozumiteľným textom a grafickým displejom, ovládanie je možné pomocou aplikácie Vitotrol
Príprava teplej vody
Nutný prídavný zásobník pre vysoký komfort prípravy teplej vody
Ďalšie funkcie
"natural cooling"funkcia chladenia voliteľne s boxom NC-Box, "active cooling" funkcia chladenia voliteľne s boxom AC-Box
Vitocal_300-G-46-kW_Schnitt.png


fernbedienungen.jpg

Vzájomne zladené: Systémová technika

"Celok je viac, než len súčet svojich jednotlivých dielov." V zmysle tejto zásady ponúka Viessmann viac než len jednotlivé komponenty vykurovania, ktoré spĺňajú vysoké štandardy firmy Viessmann čo do kvality, spoľahlivosti a účinnosti. Všetky produkty sú integrované do vzájomne zladeného a uceleného systému, v rámci ktorého sú všetky prvky vzájomne kompatibilné. Len dokonalá súhra systémovo integrovaných komponentov dokáže využiť celý potenciál inovatívnej špičkovej techniky.

Systémová technika firmy Viessmann zahŕňa všetko, čo k spoľahlivému a hospodárnemu vykurovaniu patrí. Regulácia Vitotronic s rádiovým diaľkovým ovládaním, rovnako ako výkonný teplovodný zásobník teplej vody pre najvyšší komfort teplej vody, až po kvalitné solárne zariadenia na úspornú podporu kúrenia.