Je čas na nový začiatok

Pre najnovšiu generáciu vykurovacích systémov Viessmann s WLAN na palube sme zásadne vylepšili a zjednodušili uvedenie do prevádzky. Inštalatéri majú teraz možnosť používať ľahko použiteľnú aplikáciu pre smartfóny ViStart. S týmto ľahko použiteľným digitálnym nástrojom vás prevedie intuitívne a bezpečne prostredníctvom uvedenia do prevádzky v niekoľkých krokoch.

Racionalizáciou a digitalizáciou procesu vložíme silu času a kontroly späť do rúk inštalatéra. Užitočné tipy a rady sú k dispozícii pri každom kroku a dávajú vám väčšiu sebadôveru - už nestrávite toľko času na telefóne s technickou podporou! Pretože aplikácia je navrhnutá tak, aby zobrazovala všetky kroky úplne a v správnom poradí, vedie inštalatéra celým procesom, aj keď s týmto konkrétnym vykurovacím systémom nikdy nepracoval. Účinnosť, presnosť a nezávislosť - všetko v jednej aplikácii!


Stiahnuť aplikáciu ViStart

Aplikácia ViStart je k dispozícii pre zariadenia iOS a Android zadarmo. Aplikáciu stiahnete kliknutím na jeden z nižšie uvedených odkazov.


Profitujte z týchto výhod

Všetky rozhodujúce parametre v aplikácii

Priame pripojenie

Jednoducho vytvorte bezpečné miestne pripojenie s Wi-Fi pripojením na vykurovací systém Vitodens. Už nepotrebujete otravné káble!!


Optimierter Prozess

Optimalizovaný proces 

Krok za krokom riadený proces s vysoko presnými meraniami znižuje zložitosť. Už nikdy nezmeškáte fázu uvedenia do prevádzky a nemusíte sa už pýtať, či je v poriadku. 


Erweiterte Einstellungen

Rozšírené nastavenia 

ViStart teraz ponúka inštalatérom Viessmann možnosť vykonať ďalšie nastavenia systému priamo z aplikácie - napr. časové programy, vykurovacie okruhy, vykurovacie krivky, teplá voda a obehové čerpadlo. 


Positive Resultate

Pozitívne výsledky 

Aplikácia informuje inštalatéra chybovým hlásením, ak ešte existujú stále nejaké kroky. Po úspešnom dokončení uvedenia do prevádzky sa zobrazí potvrdenie. 


Abschlussberichte

Záverečné oznámenie

Nastavenia pre každý systém sa zaznamenávajú po uvedení do prevádzky a je možné ich exportovať z aplikácie. Takže vždy máte úplný záznam o každom jednotlivom systéme, ktorý ste uviedli do prevádzky. 


Požiadavky na systém

  • Smartfón s Apple iOS 11 alebo vyšším, Android s verziou 5.0 alebpo vyššou
  • Uppzorňujeme, že táto aplikácia v súčasnosti funguje iba s nasledujúcimi vykurovacími systémami s integrovanou sieťou WLAN: Vitodens 200-W, 222-W, 222-F, 242-F
  • V budúcnosti bude podporovaných viac modelov - takže zostante naladení!