Aplikácie Viessmann

Smartfóny a mobilné aplikácie sa už stali neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Firma Viessmann ponúka svojim odborným partnerom ako aj koncovým užívateľom vykurovacej techniky tejto značky množstvo užitočných programov.
 

Aplikácia Vitotrol

Aplikácia Viessmann Vitotrol umožňuje obsluhu vykurovacích systémov Viessmann pomocou ovládacích prvkov regulácie Vitotronic. Obsluha je jednoduchá, intuitívna a pohodlná a možná kedykoľvek a z ľubovoľného miesta. Popri obslužných funkciách je aplikácia Vitotrol  vybavená všeobecnou a kontextovou nápovedou. Aplikácia Vitotrol je k dispozícii pre mobilné koncové zariadenia s operačnými systémami iOS alebo Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png
Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Aplikácia Vitotrol Plus

Aplikácia Viessmann Vitotrol Plus umožňuje obsluhu vykurovacích systémov Viessmann Vitodens 300 cez farebný dotykový displej s integrovaným modulom LAN. Obsluha je intuitívna, jednoduchá a pohodlná a možná kedykoľvek a z ľubovoľného miesta. Aplikácia Vitotrol Plus disponuje kontextovou nápovedou.

Na využívanie funkcií aplikácie Vitotrol Plus je nutné pripojiť ethernetový konektor modulu LAN integrovaného do kotla Vitodens 300  k sériovo vyrábanému DSL routeru..

Aplikácia Vitorol Plus sa vyznačuje funkciou Showcase (obsahuje testovacie prostredie), ktorá umožňuje prístup na simulované vykurovanie.
 

Aplikácie pre autorizovaných obchodných partnerov

Viessmann ponúka pre svojich odborných partnerov radu aplikácií, ktoré im pomôžu pri ich každodennej práci priamo v meste výkonu práce. Ak by ste chceli využívať plný rozsah funkcií tejto aplikácie, sú požadované prístupové dáta / prihlasovacie údaje.


Aplikácia pre náhradné diely

Táto aplikácia ponúka odborníkom rýchlu a jednoduchú podporu pri servisných prácach priamo na vykurovacom zariadení užívateľa. Aplikácia pre servisné firmy bude umožňovať geo-validované podchytenie jednotlivých sprevádzkovaní, ako aj záručných či údržbových zákaziek. Užitočnú sú okrem toho:

  • Sken čiarového kódu (a to aj offline) daných produktov a náhradných dielov
  • Kontrola dostupnosti náhradných dielov kartovou funkciou
  • Objednávanie náhradných dielov
  • Podpora pri uvedení do prevádzky a údržbe
Apps_ET-App.png